AU0404

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

NEPTUN Кабаница од полиамид/PVC 1430 -1 темносина /

680 ден со ДДВ
Водозаштитна кабаница со капуљача изработена од PVC/полиамид. Бои: сина, зелена,жолта Големини: M-3XL EN 343

NEPTUN Кабаница од полиамид/PVC 1430-1 темносина /

680 ден со ДДВ
Водозаштитна кабаница со капуљача Материјал: PVC/Полиамид  Боја: т.сина, жолта, зелена, камуфлажна EN 343