AV1704

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BORIS Машки панталони ВИ/ПЕ 140гр., т.син /

940 ден со ДДВ
Панталони со два италијански џебови, еластични кај половината.  МАТЕРИЈАЛ: вискоза/полиестер, 140 гр./м2 БОЈА: бела, темн.зелена, бордо, т.сина  ГОЛЕМИНИ: XS-3XL