AM08

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Payper Mistral+ Fатирана блуза, светло сива, 300гр. 000004-0001 /

1470 ден со ДДВ
Машки џемпер, со раглан ракави, дизајниран на V, шиење кај вратот.  Манжентните и долниот дел појачани.  МАТЕРИЈАЛ: 70% памук