AL0503

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

NYALA Фатиран елек сив, полиестер 306220 /

1910 ден со ДДВ
Елек поставен отпорен на вода и штити од ладно. Има рефлектирачки елементи и функционални џебови.. Закопчувањето е со патент и