BC

Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 36 48 60

DAKOTA LOW PRO S1 Чевли ниски S4220-S1 /

1790 ден со ДДВ
Ниски чевли изработени од нубук и текстил.  Поставата има својство да ја абсорбира влагата. Влошката е менлива и антистатска.

FAST LOW S1 Чевли ниски црно/сиви 895263 /

1950 ден со ДДВ
Ниски работни чевли изработени од дишечки, безшевен текстил. Поставата е дишечка, со апсорбирачка способност. Влошката е отстранлива, антистатичка. Ѓон: PU/PU.

SPEEDY S1 SRC Чевли ниски со композит 716510 /

2880 ден со ДДВ
Заштитни чевли изработени по нова технологија за изработка на горниот дел, KPU, директно нанесување и инјектирање на мрежестата постава со

SPRINT S1 Чевли ниски PU/TPU со масажер и метална капа H51004 /

2170 ден со ДДВ
Ниски работни чевли изработени од нубук во комбинација со велур. Поставата е текстилна, дишечка. Влошката има способност да ја апсорбира