BC06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DAKOTA LOW PRO S1 Чевли ниски S4220-S1 /

1790 ден со ДДВ
Ниски чевли изработени од нубук и текстил.  Поставата има својство да ја абсорбира влагата. Влошката е менлива и антистатска.