AJ3004

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BN PILOT Водозаштитна Јакна дишечки материјал св. сина 4174-C03-6661 /

2320 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна со акрилна постава што се вади. Ракавите се вадат со патент. Материјал: памук/полиестер EN 342