BF05

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DIADORA HI DIABLO S3 SRC-CI Чевли високи зелени 159924-70434 /

7260 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: водоотпорен нубук ПОСТАВА: WINTHERM- повеќеслојна ткаенина со антибактериски сребрени микрочестички ВЛОШКА: PU пена, отстранлива, термоформирана EVA ЃОН: PU/PU