AF1403

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, сива/црна R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL