AB01

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

STANMORE Јакна 100% памук 303165 /

2650 ден2830 ден со ДДВ
Работна јакна со мултифункционални џебови, рефлектирачки елементи и засилени лакти. Материјал: 100% памук, 275 г / м2. Големини: 46 –

STANMORE Панталони 100% памук 303185 /

2380 ден со ДДВ
Работни панталони со мултифункционални џебови, рефлектирачки елементи, и засилени колена со можност за поставување штитници . Направени од 100% памук,

STANMORE Панталони комбинезон 100% памук 303175 /

2860 ден3050 ден со ДДВ
Работен полукомбинезон со мултифункционални џебови, рефлектирачки елементи, и засилени колена со можност за поставување штитници. Направени од 100% памук, 275g