AD0103

Прикажи 36 48 60

ZAVA PRO TROUSERS HL Панталони за заварување кожа/плат ASK-TFR-4006 /

2570 ден со ДДВ
Панталони за заварувачи од природна кожа и платносо внатрешен џеб. Материјал: 100% памук и природна кожа. Големини: S-3XL. EN 11611:2015