AB2002

Прикажи 36 48 60

Payper San Francisco машки панталони 001206 – 0377 /

1760 ден со ДДВ
Машки панталони со 5 џеба, закопчување со патент и копче. Троен шев од внатрешната страна. Материјал: 72% деним, 26% полиестер,