AF1401

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Ветерозаштитна тенка јакна погодна за туризам, работа и слободно време. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестер ГОЛЕМИНА: S-3XL EN 13688:2013

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено. Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL.