AJ1202

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MESLAY Јакна фатирана 310Т PE/PU сина 0301026640 /

2853 ден со ДДВ
Зимска јакна со капа, отпорна на вода и студ, со дишечка мембрана. Изработена од лесен материјал. Материјал: 210T полиамид, полиуретан.