BH04

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON BLACK ANKLE S1 Чевли високи Z8097-S1 /

2150 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од комбинација на кожа и текстил.  Поставата е TNT со висока апсорбирачка способност.  Влошката е отстранлива