CD0102

Прикажи 36 48 60

BUNTING BLACK Ракавици обложени со полиуретан 0006-32 /

60 ден со ДДВ
Ракавици изработени од безшевно, плетено, полиестерно трико, топени во тенок слој полиуретан во областа на дланката и прстите, со еластичен