AA09

Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 36 48 60

DESMAN 4 Јакна 3044 S2 П/ПЕ, 235 gr. портокалова гарн. /

1300 ден со ДДВ
Работна јакна со мултифункционални џебови и затварање со патент. Материјал: памук/полиестер, 235 гр/м2. Големини 46-64.

DESMAN 5 Елек 3055 S2 П/ПЕ, 235 gr., портокалова гарн. /

1250 ден со ДДВ
Елек од брендот на Стенсо со мултифункционални џебови  Материјал: Памук / полиестер 235g / m2 Големини: 46-62  EN 13688

DESMAN OVERALL Комбинезон 3033 S2 П/ПЕ, 235 gr., портокалова гарн. /

3130 ден со ДДВ
РАБОТНА ОБЛЕКА: Работнички панталони комбинезон со големи џебови. Материјал: памук / полиестер 240g / m2 од брендот Стенсо. Големини: 46-64

DESMAN Маица од трико 301160 /

460 ден со ДДВ
Маица во две бои изработена од 100% памук, 155гр/м2. Големини: S-3XL.

DESMAN Панталони комбинезон 3022 S2 П/ПЕ, 235 gr., портокалова гарн. /

1600 ден со ДДВ
Панталони полукомбинезон со големи функционални џебови , обемен преден џеб, и регулирачки прерамки. Материјал: памук / полиестер, 235 г/м2. Големини: