CH18

Прикажи 36 48 60

EIDER Ракавици од кожа и платно 0002-060 /10

165 ден со ДДВ
Ракавиците Eider се направено од фина козја кожа. Задната страна е од памучна ткаенина, и се со велкро манжетна. Големина:10