AG080104

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

NOYO ESD T-shirt Маица сива /

970 ден со ДДВ
Универзална ESD маица со кратки ракави од памучна антистатичка ткаенина.  Материјал: 96% памук 4% кондуктивни влакна  Големини: XS, S,