AV1302

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BARISA Панталони долги П/ПЕ 140гр. црни /

870 ден940 ден со ДДВ
Женски панталони со два италијански џеба, еластични на половината. Материјал: памук/полиестер, 140 гр./м2 EN 13688:2013