AU0502

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

CETUS Кабаница PVC 1403-3 зелена /

550 ден со ДДВ
Кабаницата е од PVC / PE. Закопчувањето е со патент и пластични нитни.  Бои: Зелена, Жолта Големини: L-3XL EN 343