AF16

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

Payper Gale Lady Софтшел јакна женска, црвена, 320gr. 001045-0355 /

Софтшел јакна со реглан ракави, прилагодливи манжетни со велкро закопчување. Два внатрешни џеба со патент. Воден столб: 8000 MVP /