L12

Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 36 48 60

BELT CLASSIC Појас, црн, 9930001360 /

220 ден со ДДВ
Појас погоден за секаков вид на панталони и полу-појас. Материјал: Памук / полиестер

BELT Појас црн, 993000056

260 ден со ДДВ
Црн класичен ремен. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер ГОЛЕМИНА: 135 см.

SUPPORT BELT Појас за заштита на кичма PW80 /

1430 ден со ДДВ
Го зајакнува ‘рбетот, го поддржува абдоменот и долниот дел од’ рбетот назад. Ременот може да се прилагоди за дополнителен