AA020102

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON Јакна П/ПЕ 303879 /

1650 ден со ДДВ
Работна јакна со висока отпорност, појачани делови со 600D полиестер, вентилација под пазувите, засилени лакти и еластични манжетни. Материјал: полиестер