AA2101

Прикажи 36 48 60

PLUTON JACKET Јакна од 65%ПЕ и 35% П, 190 гр., 20512 /

578 ден со ДДВ
Класична работна јакна со класичен крој и закопчување со копчиња.  Материјал: ПП/ПЕ, 195 гр/м2. Големини: S-3XL.