AA020401

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON кратки панталони сиво-црно-зелено П/ПЕ 303899 /

1210 ден1270 ден со ДДВ
Кратки панталони со висока отпорност. Засилени делови со 600D полиестер. Изработени од комбинација памук / полиестер, 260гр м2. Големини: 46-62.