AB1901

Прикажи 36 48 60

DIADORA PANT STONE PLUS Деним Панталони сини 170752-C6207 /

4150 ден со ДДВ
Деним панталони изработени од 98% памук и 2% еластин. Засечени кај колената, со прстен за чекан и контрасни елементи. Големини: