AA010201

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA TROUSERS Панталони црно-црно/зелено W2167T /

1720 ден со ДДВ
Работни панталони со мултифункционални џебови, сигнални елементи, и засилени коленици. Изработени од комбинација памук/полиестер, 270 грама, 600 PE/OXFORD/PU. Големини: 46-62.