AV08

Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 36 48 60

SIMONE Машки панталони П/ПЕ 160гр., т.синa /

900 ден со ДДВ
Машки панталони со два италијански џебови, еластични кај половината.  МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 160 гр./м2 БОЈА: т.сина  ГОЛЕМИНИ: XS-3XL EN

SINTIA Панталони долги бордо 140гр. П/ПЕ /

790 ден со ДДВ
Дамски панталони со џебови, и ластик на половината. Материјал: памук/полиестер, 160г/м2. Големини: XS-3XL.

SINTIA Панталони долги зелени 140гр. П/ПЕ /

790 ден со ДДВ
Дамски панталони со џебови, и ластик на половината.  Материјал: памук/полиестер, 140г/м2. Големини: XS-3XL.

SINTIA Панталони долги св.сино 140гр. П/ПЕ /

790 ден со ДДВ
Дамски панталони со џебови, и ластик на половината. Материјал: памук/полиестер, 160г/м2. Големини: XS-3XL.