AA200301

Прикажи 36 48 60

PRIMO NAVY SHORTS Кратки панталони од П/П 195 гр/м2 SH77 /

720 ден со ДДВ
Кратки работни панталони изработени од памук/полиестер, 190гр/м2. Големини: XS – 3XL.