AL0801

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ROSEVILLE Женски елек 100%ПЕ/100% полар, црвен 03720 /

1710 ден со ДДВ
Женски елек со две лица, термална изолација и јака. Комбинацијата на полиестер и полиамид дава отпорност на вода. Има два