CC

Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 36 48 60

FLAMINGO Ракавици од памучно трико потопени во ПВЦ/Полиуретан студозаштитни портокалови 35см

600 ден со ДДВ
PVC обложени шиени ракавици изработени од памучно трико. PU памучна постава. ДОЛЖИНА: 30см EN 388, EN 420, EN 511, EN

NAVIDAD ракавици полиамидно трико. студозаштитни, обложени со PVC, 136080 /

410 ден со ДДВ
Студозаштитни ракавици изработени од полиамидно трико обложени со микропореста нитрилна пена. Имаат одлична паропропустливост и отпорност при работа во сува,