CH15

Прикажи 36 48 60

THOMSON ракавици од кожа и плат, делумна постава, сини 1016 /

350 ден со ДДВ
Ракавици изработени од телешка кожа на дланката со постава,  син памучен заден дел, манжетни. EN 388, EN 420