F33

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

AMBER-G Заштитни очила затемнети AF 90960 /

160 ден со ДДВ
Слој против замаглување со добри својства против гребаници. Издржливост на удар. Осигурува 99 % UVA и UVB заштита. EN 166