F45

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PANOLUX Защитни очила цели AF SG-60

370 ден со ДДВ
Очилата се со поликарбонатско стакло, и PVC рамка. Имаат индиректни вентилациони отвори, и само-подесувачка гумена трака за глава која овозможува