AA24

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

NAXOS-S Јакна т. сина П/ПЕ, 200гр./м2 309715 /

792 ден со ДДВ
Класична работна јакна со манжетни на ракавите. Материјал: памук / полиестер, 200 гр.м2. Големини: 42 – 66.