AB050203

Прикажи 36 48 60

ASIMO BIB-PANTS Панталони комбинезон 100% П зелена В-002G /

1520 ден со ДДВ
Работен комбинезон со обемни џебови, рефлектирачки елементи и засилени колена. Материјал: 100% памук, 240гр./м2. Големини: 46-64.