BS03

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PERFORMANCE- Ергономска влошка, EVA-1102 /

360 ден со ДДВ
Влошка изработена од EVA, Poliyou пена, Poron, гел на петата. Мекиот материјал ја штити кожата и обезбедува комфор. Обезбедува висок