AA2602

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ESTREMO JACKET Јакна од 65ПЕ/35П, 260 гр/м2, црно со бел шев, J888 /

994 ден со ДДВ
Работна јакна со мултифункционални џебови, еластични манжетни и рефлектирачки елементи. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2. Големини: 46-62.