AU0201

Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 36 48 60

CARINA SET Водоотпорно одело од полиамид PVC1410-1 темносина /

820 ден со ДДВ
Водотпорен сет: јакна со капуљача, големи џебови и закопчување на патент, и панталони со ластик на струк.  Материјал: PVC/Полиамид Големини:

CARINA SET Водоотпорно одело од полиамид/PVC1410-6 портокалово /

820 ден со ДДВ
Водотпорен сет: јакна со капуљача, големи џебови и закопчување на патент, и панталони со ластик на струк.  Материјал: PVC/Полиамид Големини: