ПРОМОТИВНИ

OUTLET ПРОДУКТИ

ARDITA S3 HRO Чевли високи 0937 /

2223 ден со ДДВ
Заштитни водоодбојни чевли со композитна капа. Влошка отпорна на пробивање.  Антистатички ѓон отпорен на пролизгување, масла, температура до 300

ATLAS Фатирана водозаштитна јакна 1640-C6 сина /

1209 ден со ДДВ
Водозаштитна и ветрозаштитна јакна со обемни џебови, патент и капа која се отстранува. Материјал: полиестер/PVC. Големини: S-3XL. EN 342

ATLETIC ANKLE S1 Чевли високи со метална капа K57M S1 /

1670 ден со ДДВ
Високи работни чевли изработени од велур и тектил. Поставата е тектилна, ја апсорбира влагата.  Влошката е подвижна, антистатска. Ѓонот е

BN TITAN Топлозаштитни Панталони комбинезон П/ПЕ ВВ1031 /

1508 ден2320 ден со ДДВ
Студо и водено заштитен фатиран полу-комбилизон. Материјал: памук/полиестер 245 г/м2 Големини: S-3XL EN 342

CLASSIC LOW S3 Чевли ниски 72590L /

2333 ден со ДДВ
Обувките имаат модерен дизајн, и се удобни за носење. Материјалот е комбинација од телешка кожа и текстил, неалергенски се, имаат