AA010301

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA SOFTSHELL JACKET Јакна кр. сино-црно/црвено JF9467 /

2370 ден2730 ден со ДДВ
Водоотпорна Softshell јакна со рефлектирачки елементи, TPU мембрана и воден столб 8000mm. Материјал: 75D полиестер / TPU, 230 g /