AU0401

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

NEPTUN Кабаница од полиамид/PVC 1430 -3 зелена /

680 ден со ДДВ
Водозаштитна кабаница со капуљача изработена од PVC/полиамид. Бои: сина, зелена,жолта Големини: M-3XL EN 343