BK

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

DUCATO NUOVO S3 CI C SRC Чевли црно/црвени, 60399NC S3 CI SRC, PANDA, /

2690 ден со ДДВ
Чевли високи над глужд, вистинска кожа, водоотпорна дишечка и отпорна на абење, облога од микрофибер со антибактериски, антистатични својства. ЃОНОТ;

STRONG S3 CI SRC WINTER Чевли високи со топла постава PANDA 6039 S3 SI SRC /

1566 ден со ДДВ
Изработени од хидрофобирана кожа со рефлектирачки елементи и со постава COTTON FIBER FUR отпорна на ниски температури. Влошката е BACTERBIL,