BQ1201

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DUNLOP DEE Чизми ниски зелено/црни K580011 /

820 ден со ДДВ
Материјал: PVC, со заштита од вода, кал и минимални механички ризици.  Постава: Полиестер,  Влошка: Нема  Ѓон: Црн