Се прикажуваат 73–108 од 144 резултати

Прикажи 36 48 60

GF MAN Машка кломпа со ремче 03-501/С, бело /

1050 ден со ДДВ
Машка кломпа изработена од перфорирана кожа, покриена со PU. Поседува прилагодлив ремен. Поставата е текстилна и апсорбира влага. Влошката е

HELIX S3 SRC Чевли високи P100-06 /

3445 ден со ДДВ
Чевли високи од природна кожа. Постава: дишечка и ја абсорбира влагата  КАПА: композитна, отпорна на 200Ј ВЛОШКА: неметална, отпорна на

MANTA S3 SRC Чевли ниски со композит 35211 /

1215 ден со ДДВ
Ниски работни чевли изработени од водоодбојна природна кожа.Поставата има високо дишечка технологија креирана од микро-канали. Влошката е антистатична, отстранлива, ја

MARS S3 SRC Чевли ниски P100-03 /

2350 ден со ДДВ
Чевли нсики од природна кожа.  Постава: дишечка и ја абсорбира влагата  КАПА: композитна, отпорна на 200Ј  ВЛОШКА: неметална,

MEMORY – Ергономска влошка, PFM-1101 /

400 ден со ДДВ
Поставена е според обликот на стапалото и промовира нормална циркулација на крвта.Меката PU пена ја намалува  напнатоста во прстите,

MONTI S3 SRC Чевли ниски 78802-000 /

4130 ден со ДДВ
Ниски чевли со хидрофобирана кожа. Поставата е SANY-DRY, 100% полиестер, дишечка, антибактериска,  ја абсорбира и ја отстранува влагата, отпорна на

MONVISO 02 SRC Чевли високи 02 SRC, 8538 /

5520 ден со ДДВ
Горен дел: восочна кожа,хидрофобирана Постава: MERYL ACTISYSTEM, ултра дишечка постава отпорна на абење, која овозможува ногата да остане сува и

NEMIRA S3 2466 S3PP, A0710R062 /

2190 ден со ДДВ
Ниски чевли изработени од хидрофобирана пигментирана кожа со рефлектирачки елементи. Поставата е текстилна и отпорна на абење.Влошката е антистатска изработена

NEW BASIC ANKLE 01 Чевли високи од природна кожа Z8118-01, ST-8010 01 /

858 ден со ДДВ
Чевли од природна кожа, високи. Ѓонот е PU/PU. EN 20347:2012

PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна кожа 2662 S3 SRA, A0710R056 /

2520 ден со ДДВ
PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна хидрофобирана кожа со челична капа на прстите и челично платно

PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна хидрофобирана кожа со челична капа на прстите и челично платно во ѓонот 2662 S3 SRA, A0710R056 /

2520 ден со ДДВ
PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна хидрофобирана кожа со челична капа на прстите и челично платно

Payper Get Force Low S3 SRC ESD Чевли ниски, smoke, сиви 001467-0414 /

4230 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од водоодбојна, дишечка кожа.  Поставата е дишечка, отпорна на износување.  Влошката е Ortholite X40 016 ESD,

Payper Get Force Mid S3 SRC ESD Чевли високи, smoke, сиви 001445-0414 /

4410 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од водоодбојна, дишечка кожа. Поставата е дишечка, отпорна на износување. Влошката е Ortholite X40 016 ESD, од