AV4001

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

OLIVER Туника со краток ракав ВИ/ПЕ 140гр., бела/т.синa /

1050 ден со ДДВ
Туника по кратки ракави на V, три џеба,шарени елементи.  МАТЕРИЈАЛ: вискоза/полиестер, 140 гр./м2 БОЈА: бела/т.сина, т.сина/св.зелена, бордо/т.сина, темн.зелена/бела  ГОЛЕМИНА: