AK1005

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Payper Worker Stretch Панталони темно сини, 98%П/2% еластин, 260гр. 001199-0376 /

2130 ден со ДДВ
Панталони темно сини, unisex, еластични со модерен крој и функционални џебови.  Материјал: 98% памук и 2% еластин. EN 13688:2013