BF51

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DIADORA SPORT DIATEX MID S3 WR CI SRC Чевли високи, црно/сива, 177650-C2815 /

7630 ден со ДДВ
Високи работни чевли класа S3 водоотпорни и термички изолирани. Направени од нубук, италијанска кожа и водоотпорен велур.  Отстранлива микроперфорирана влошка