BB43

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

RACE II LOW S1P SRC Чевли ниски, црни /

2350 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: дишечки, безшавен текстил, отпорен на абразија. ПОСТАВА: текстилна, апсорбира влага ВЛОШКА: отстранлива, антистатична ЃОН: PU/PU